ZAPISZ SIĘ!

Szkoła nauki jazdy

Odkryj nowoczesną naukę jazdy w Lublinie z OSK Postęp

Ośrodek Szkolenia Kierowców Postęp znajduje się w samym sercu Lublina. Biuro mieści się pod adresem
ul. Krakowskie Przedmieście 13/U8.

Przyjmujemy wszystkie osoby, które chcą zdobyć prawo jazdy kat. B w Lublinie i cenią sobie naukę w komfortowych warunkach.

Sieeeemanko, nazywam się Dawid, instruktor z pasją do nauki jazdy i przekazywania tej wiedzy innym. Pochodzę Lublina, a szkołę jazdy OSK Postęp w Lublinie prowadzę,z sercem i zaangażowaniem.

Historia szkoły zaczyna się od mojej miłości do motoryzacji. Od zawsze marzyłem o tym, żeby zostać instruktorem jazdy. Jestem człowiekiem który ma wielkie ambicje ciągle dąży do doskonałości.

Pewnego dnia, podczas wyjazdu w dłuższą trasę, postanowiłem założyć własną szkołę jazdy w Lublinie. Chciałem, aby było to miejsce, gdzie uczniowie będą czuć się komfortowo, swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Chciałem nauczyć ludzi doskonale odnajdywać się za kierownicą, a nie tylko przygotować ich do egzaminu. Staram się być dla was jak rodzina, ale i najlepszy przyjaciel.

Szkoła jazdy to efekt mojego zamiłowania do samochodu i jazdy. W OSK Postęp, dzięki profesjonalizmowi, cierpliwości i zaangażowaniu, kursanci osiągają sukces na egzaminie i stają się pewnymi kierowcami. Kładziemy duży nacisk na kształcenie waszych umiejętności, abyście później wyjeżdżając samodzielnie na ulicę potrafili odpowiednio zachować się w każdych warunkach. Dzisiaj potrzeba nam świadomych i mądrych osób na drodze.

Dwa lata z rzędu mamy najwyższą zdawalność naszych kursantów ze wszystkich szkół nauki jazdy w Lublinie, chyba jesteśmy na dobrej drodze?

Zapraszam Was do OSK Postęp! Do zobaczenia na kursie!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę jazdy w Lublinie?

Wybierając OSK Postęp jako swoją szkołę nauki jazdy w Lublinie, zyskujesz dostęp do nowoczesnych samochodów Hyundai i20, Volkswagen UP z asystentem ruszania pod górę, kamerą cofania, czujnikami parkowania oraz Volkswagen T-Cross z automatyczną skrzynią biegów.

Dzięki doświadczonym instruktorom  oraz najwyższej zdawalności w Lublinie, potwierdzonej oficjalnymi statystykami z WORD Lublin, masz pewność, że Twoje szanse na zdobycie prawa jazdy kat. B za pierwszym razem znacznie wzrosną.

• Doświadczeni instruktorzy – którym zaufało setki kursantów
  • Mamy najwyższą zdawalność w Lublinie – potwierdzoną oficjalnymi statystykami z WORD Lublin i Wydziału Komunikacji
  • Klimatyzowana sala wykładowa – nauka w komfortowych warunkach
  • Nowoczesne auta podstawiane na egzamin – mniej stresu i większa szansa na sukces
  • Wiedza z pierwszej ręki – na teorii zajęcia także z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego i z kwalifikowanym ratownikiem medycznym – jedyna taka oferta na kurs prawa jazdy w Lublinie, będzięsz doskonale przygotowany do jazdy
  • Rodzinna atmosfera – z nami po prostu czujesz się dobrze

W OSK Postęp korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod nauczania, które pomagają naszym kursantom szybko przyswajać wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu. Stawiamy na praktyczne ćwiczenia i wizualizacje, które pomagają zrozumieć zasady ruchu drogowego, a także na interaktywne narzędzia, takie jak aplikacje i testy online, które ułatwiają naukę w domu.

W naszym ośrodku stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta, tworząc rodzinną atmosferę, w której każdy czuje się dobrze. Przygotowujemy Cię do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy kat. B, oferując naukę w komfortowych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Współpracujemy również z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego oraz ratownikiem medycznym, aby przekazać Ci wiedzę z pierwszej ręki i jeszcze lepiej przygotować do jazdy na drogach. Jesteśmy jedyną szkołą jazdy w Lublinie, która oferuje takie zajęcia!

W OSK Postęp zdajemy sobie sprawę, że każdy kursant jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Nasza szkoła jazdy w Lublinie oferuje elastyczne godziny jazd oraz możliwość dopasowania tempa nauki do Twoich potrzeb. Ustalasz harmonogram zajęć, który będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Oferujemy również dodatkowe jazdy doszkalające, dzięki którym zyskasz pewność siebie i opanujesz trudniejsze dla Ciebie manewry przed egzaminem.

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd dla wszystkich kursantów. Posiadamy nowoczesną infrastrukturę, w tym przestronne i klimatyzowane sale wykładowe, nowoczesne samochody oraz pełnowymiarowy plac manewrowy.

Niezależnie od Twojego doświadczenia za kierownicą, w OSK Postęp znajdziesz kurs odpowiedni dla siebie. Oferujemy zarówno kursy dla początkujących, jak i dla tych, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności lub przygotować się do egzaminu po dłuższej przerwie od jazdy. Nasze kursy są dostosowane do potrzeb każdego kursanta, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Nie czekaj dłużej! Zapisz się na kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie z OSK Postęp i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy zdobyli upragnione prawo jazdy. Zapewniamy profesjonalizm, nowoczesne podejście oraz miłą atmosferę, która przekłada się na wysoką zdawalność i satysfakcję naszych kursantów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją przygodę z nauką jazdy w Lublinie!

Jak to działa?

Zobacz jak sprawnie przejść drogę do swojego prawa jazdy.
Dołącz do setki zadowolonych kursantów!

W naszej szkole nauczymy Cię bezpiecznie prowadzić samochód.

zapisz się teraz!